Marketing

Wyświetlono 1-3 z 3 Artykułów
Influence marketing

Dlaczego marki wydają 120 tysięcy dolarów na stories i jak nie zmarnować pieniędzy na influencera

W 2022 roku 68% marketerów na całym świecie współpracuje z influencerami. Około 88% marketerów zakłada w budżet marketing z uczestnictwem influencerów – średnio 50-500 tys. dolarów. A według HubSpot 11% ekspertów ds. marketingu twierdzi, że współpraca z liderem opinii przyniosła im najlepszy ROI w porównaniu z innymi narzędziami marketingowymi. (więcej…)

Top 6 błędów, które utrudniają promocję na Instagramie

Instagram nie jest już tylko platformą do publikowania zdjęć jedzenia i kotów – to potężne narzędzie marketingowe, za pomocą którego możesz promować swoją firmę w Internecie. Starbucks, M.A.C Cosmetics, Sprite, Nike, Zara — nawet twoja ulubiona Nutella buduje świadomość marki na Instagramie. (więcej…)

ClickMagic Logo main

Zaczynamy blog korporacyjny!

Jesteś początkującym specjalistą do spraw marketingu lub doświadczonym pracownikiem w branży digital? Nieustannie przeczesujesz sieć, usiłując odnaleźć w natłoku informacji wartościowe wskazówki? A może jesteś mistrzem SEO, content marketingu, SMM, targetowania lub copywritingu? Niezależnie od tego, czy te słowa są ci świetnie znane, czy dopiero odkrywasz ich znaczenie, nasz zespół “Clickmagic” przygotował dla ciebie coś specjalnego – nasz nowy, firmowy blog! (więcej…)