Blog

Wyświetlono 1-4 z 4 Artykułów
Wyścig AI: Bard kontra ChatGP

Wyścig AI Google: Jak Bard, nowy chatbot, porównuje się do ChatGPT?

Odpowiedź Google na ChatGPT to nowy chatbot AI o nazwie Bard. Jak to nowe narzędzie będzie korzystne dla użytkowników i czy naprawdę jest nam potrzebne? Nasza agencja SEO postarała się zagłębić głębiej w temat i znaleźć odpowiedź. (więcej…)

Rewolucja AI w Marketingu Cyfrowym

ChatGPT: Co może niezwykły chatbot z sztuczną inteligencją?

Rozwój technologii sprawia, że wiele obszarów życia zaczęło szybko ewoluować, takich jak medycyna czy branża IT. Pojawienie się sztucznej inteligencji zrewolucjonizowało polski rynek. Jednakże, wywołało to wiele wątpliwości, a także obaw, czy AI będzie mogła zastąpić człowieka i jego pracę. Dowiedz się, czym jest ChatGPT, co może zrobić i jakie ma ograniczenia. (więcej…)

Przewodnik po Pracy Zdalnej

Zalety i wady pracy zdalnej

Praca zdalna przez wiele lat była udogodnieniem dla pracowników w większości firm na całym świecie. Jednak w 2020 roku, kiedy pojawił się COVID-19, ta forma pracy stała się koniecznością. Gdy wreszcie, po 2 latach pracy zdalnej, firmy mogły wrócić do normalnego funkcjonowania i pracy stacjonarnej, nie wszyscy zdecydowali się na tę zmianę. Warto zauważyć, że zmiana ta otworzyła nowe możliwości dla firm usług marketingowych, które zaczęły dostosowywać swoje strategie do nowej rzeczywistości. (więcej…)

Dlaczego sprzedaż nie rośnie

Dlaczego sprzedaż nie rośnie: 7 powodów dla działów marketingu i sprzedaży

Jako agencja digital marketing, doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwań stojących przed działami marketingu i sprzedaży. Często można obwiniać o swoje niepowodzenia konkurentów, którzy zaniżają ceny na rynku, potencjalnych klientów, którzy nie rozumieją, co tracą odmawiając zakupu, kryzys lub retrogradację Merkurego. Jednak jeśli ciągle spotykasz się z odmowami lub poziom sprzedaży utknął w jednym miejscu, czas dowiedzieć się, jaka jest tego przyczyna. (więcej…)