Usługi Google Ads i Microsoft Ads
 • 91% reklamodawców ocenia Google Ads jako skuteczne lub bardzo skuteczne narzędzie
 • 63% konsumentów twierdzi, że jest bardziej skłonnych kliknąć na reklamę, która jest związana z oglądaną przez nich treścią
 • reklamy powiązane kontekstowo zwiększają o 61% zapamiętywalność marki
Chcesz podnieść relewantność swoich reklam, a w efekcie konwersję i sprzedaż? Pomoc w tym zakresie możesz uzyskać od naszego eksperta w dziedzinie reklamy kontekstowej! Możesz znacznie zwiększyć skuteczność swoich kampanii reklamowych i zwiększyć zwrot z inwestycji, skupiając swoje reklamy na użytkownikach aktywnie poszukujących informacji związanych z Twoją działalnością. Nasza agencja Google Ads tworzy unikalne kampanie reklamowe, które wspierają cele Twojej firmy i dają wymierne wyniki. Ponadto nasi eksperci będą pracować z Tobą, aby szybko i skutecznie uruchomić reklamę PPC w Google, YouTube i Bing.

Tworzymy reklamę w:

Sieci wyszukiwania

Opracowujemy słowa kluczowe, piszemy teksty reklam, analizujemy konkurencję, ustalamy cele w Google Tag Manager i Analytics.

Sieci reklamowej

Każdy specjalista Google Ads pracuje z grupami odbiorczymi i miejscami docelowymi, aby znaleźć Twoich klientów, tworzy treści graficzne, testuje słowa kluczowe, lokalizacje itp. Ustalamy, gdzie kliknięcia najskuteczniej konwertują na sprzedaż.

Reklamy produktowe

Nasze specjaliści konfigurują i optymalizują kampanie produktowe, aby zwiększyć sprzedaż. Ta usługa jest niezbędna dla sklepów internetowych i sprzedaży online.

Remarketing 

Większość konsumentów potrzebuje co najmniej 5 interakcji z marką lub produktem przed złożeniem zamówienia. Remarketing pozwala na kierowanie reklam do użytkowników, którzy wcześniej odwiedzili Twoją stronę. W rezultacie takie reklamy konwertują lepiej niż jakiekolwiek inne i cała reklama Google działa najbardziej skutecznie.

Pracujemy z tego typu kampaniami: 

 • Kampanie w sieci wyszukiwania
 • Kampanie w sieci reklamowej
 • Kampanie wideo
 • Kampanie promujące aplikacje
 • Kampanie lokalne
 • Kampanie performance Max
 • Kampanie produktowe

W Clickmagic zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest pokazać Twoją reklamę użytkownikom zainteresowanym Twoimi produktami lub usługami. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach PPC i sprawdzić Microsoft Ads lub Google Ads cena. Daj nam znać, jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoją reklamę online na wyższy poziom. Czekamy, żeby Ci pomóc w realizacji pełnego potencjału i znalezieniu trwałego sukcesu w cyfrowym świecie.

FAQ

 • Co to jest Google Ads? (Google Ads (dawniej znane jako Google AdWords) to popularna platforma reklamowa online udostępniana przez Google. Umożliwia ona firmom i reklamodawcom tworzenie i wyświetlanie reklam na stronach wyników wyszukiwarki Google oraz w innych witrynach uczestniczących w sieci Google Ads. Google Ads wykorzystuje model reklamowy pay-per-click (PPC))
 • Co to jest PPC? (Reklama PPC (Pay-Per-Click advertising) to cyfrowy model marketingowy, w którym reklamodawcy płacą opłatę za każdym razem, gdy użytkownik kliknie jedną z ich reklam. Jest to sposób na zakup wizyt na stronie internetowej, a nie próba „zarobić” te wizyty organicznie poprzez optymalizację pod kątem wyszukiwarek (SEO))
 • Co to jest reklama kontekstowa? (Reklama kontekstowa to reklamy wyświetlane użytkownikom w zależności od ich zapytania w wyszukiwarce, zachowania na innych stronach internetowych oraz zainteresowań. Są one wyświetlane między innymi w Google, na stronach partnerskich, w aplikacjach mobilnych oraz podczas odtwarzania filmów na YouTube)
 • Co jest wliczone w koszt reklamy Google Ads? (Cena obejmuje analizę witryny i Twojej działalności, wyszukiwanie słów kluczowych i negatywnych słów kluczowych, opracowanie strategii, tworzenie reklam, konfigurację, uruchomienie, analizę i optymalizację kampanii reklamowej oraz okresowe raporty. W razie potrzeby istnieje możliwość skonfigurowania analityki i utworzenia konta Google Ads, Google Tag Manager i Google Merchant Center)
 • Od czego zależy cena reklamy Google Ads? (Koszt usługi reklamy i cena kliknięcia są obliczane indywidualnie dla każdego projektu. Cena zależy od rodzaju reklamy, konkurencji w danej branży oraz liczby reklamowanych stron. Aby poznać koszt reklamy dla swojego projektu, wypełnij formularz kontaktowy na stronie lub napisz na adres kontakt@clickmagic.pl)
 • Kiedy spodziewać się pierwszych wyników? (Klient zazwyczaj otrzymuje pierwsze konwersje w ciągu 1-10 dni od skonfigurowania i uruchomienia reklamy Google lub Microsoft Ads)