fbpx

O nas

Clickmagic – agencja marketingowa online, na którą możesz liczyć

Clickmagic - Działania Marketingowe Online

Firma Clickmagic została założona przez byłych pracowników supportu Google Ads, którzy z własnego doświadczenia dowiedzieli się, jak wiele niekompetentnych agencji marketingowych pracuje na całym świecie. Agencje, które podejmują się odpowiedzialności, nie rozumieją często, jak działa reklama i online marketing, a jednocześnie wydają duże pieniądze od swoich klientów na nic.

Właśnie dlatego, postanowiliśmy zmienić tę sytuację, tworząc własną firmę, która skupi się na jakości i odpowiedzialnie potraktuje projekty z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć i technik w dziedzinie digital marketingu. W Clickmagic skupiamy się na efektywności online kampanii i bierzemy pełną odpowiedzialność za projekty które prowadzimy.

Co mówią nasi klienci

Sprawdź

Owl.deals

Owl.Deals

„Naprawdę dobra komunikacja i praca wysokiej jakości, zespół Clickmagic pomógł nam osiągnąć cel. Jeseteśmy bardzo wdzięczni, mam nadzieję, że będzie szansa na kolejną współpracę.”

Amy, CEO

7dreams

7DREAMSPORT

“Indywidualnie obsługujący nas zespół Clickmagic prawie codziennie podsuwał nam nowe pomysły oraz sugestie dotyczące kampanii reklamowych, które po uzgodnieniu były sukcesywnie wdrażane. Potrafili wytłumaczyć nam dość skomplikowane rzeczy w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Clickmagic jest właściwym partnerem w dziedzinie skutecznego marketingu internetowego”

Vitalii Masevych

Kabo

Kabo

“Przeprowadzona przez specjalistów Clickmagic SEO optymalizacja pomogła nam zobaczyć naszą stronę na wymarzonych topowych pozycjach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z elastycznego podejścia do stawianych przez nas wymagań, przestrzegania terminów oraz jakości dostarczonych usług.”

Bogdan Kamiński, Prezes Zarządu

Wexler Global Trading

Wexler Global Trading

“Cotygodniowe raporty ułatwiły nam możliwość śledzenia na bieżąco zmian pozycji, ilość uzyskanych konwersji oraz koszt potencjalnego klienta. Zdecydowanie polecamy Clickmagic!”

Wexler Global Trading Sp. z o.o.