ClickMagic Logo main

Jesteś początkującym specjalistą do spraw marketingu lub doświadczonym pracownikiem w branży digital? Nieustannie przeczesujesz sieć, usiłując odnaleźć w natłoku informacji wartościowe wskazówki? A może jesteś mistrzem SEO, content marketingu, SMM, targetowania lub copywritingu? Niezależnie od tego, czy te słowa są ci świetnie znane, czy dopiero odkrywasz ich znaczenie, nasz zespół “Clickmagic” przygotował dla ciebie coś specjalnego – nasz nowy, firmowy blog!

Jeśli jesteś właścicielem firmy i nie prowadzisz działań marketingowych samodzielnie, możesz spotkać się z brakiem kompetencji wśród rozmaitych „ekspertów” w tej dziedzinie. Niestety, niektóre “nowoczesne” agencje oszukują właścicieli startupów, małych i średnich przedsiębiorstw. Z Wykorzystywanie irracjonalnych kanałów promowania, stwierdzenie „reklama to wszystko”, zdolność do działania tylko zgodnie ze standardowymi instrukcjami – wszystko to niszczy biznes lub przynajmniej nie przyczynia się do zwrotu z inwestycji.

Staramy się być użyteczni i zbierać techniki, które działają. Na stronie „Blog” znajdziesz nie tylko teksty od członków naszego zespołu, ale także wywiady, porady liderów opinii, gigantów marketingu cyfrowego. Podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem z obszaru outsourcingu, wiedzą o narzędziach efektywnościowych i wartościowymi artykułami z branży, które będą dla ciebie cennym źródłem informacji. Dla kogo powstaje nasz blog? Skorzystają z niego zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby początkujące oraz pracujące w marketingu internetowym, reklamie kontekstowej, SMM, SEO, e-marketingu i PR. Będziemy konkretni i postaramy się przedstawić tylko najważniejsze informacje w zwięzłej formie. Nie musisz łamać głowy nad skomplikowanymi terminami i językiem zawodowym – wyjaśnimy wszystko tak prosto, jak tylko to możliwe. Zespół Clickmagic