Blog

Jak szybko stworzyć strategię treści – poradnik w 6 krokach

    Treść – może być świetna, okropna, promująca, zaśmiecająca bądź przydatna. To nie koniec – do jej określenia możemy użyć również innych przymiotników. Wniosek? Kwestia treści wcale nie jest taka prosta! Może być jednak nieco łatwiejsza, pod warunkiem zastosowania odpowiedniego planu działań. (więcej…)

Top 6 błędów, które utrudniają promocję na Instagramie

    Instagram nie jest już tylko platformą do publikowania zdjęć jedzenia i kotów – to potężne narzędzie marketingowe, za pomocą którego możesz promować swoją firmę w Internecie. Starbucks, M.A.C Cosmetics, Sprite, Nike, Zara — nawet twoja ulubiona Nutella buduje świadomość marki na Instagramie. W tym artykule podzielimy się z Tobą wskazówkami, które pomogą Ci zaistnieć w jednej z największych sieci społecznościowych i skutecznie sprzedawać markowe produkty lub usługi. Dzięki nim będziesz jednocześnie budować pozytywny wizerunek swojego brandu. (więcej…)

Hooked on: w jaki sposób targetowanie pomaga znaleźć odpowiedniego klienta?

    Czym jest targetowanie, dlaczego jest potrzebne oraz w jaki sposób segmentacja rynku pomaga znaleźć klienta i zwiększyć sprzedaż? Targetowanie to (więcej…)

4 bezpłatne sposoby zwiększenia ruchu w witrynie internetowej

    Uruchomiłeś(-aś) witrynę internetową, ale po pewnym czasie jej obecność nadal jest niska? Ruch w witrynie jest siłą napędową twojego projektu. Jeśli utworzyłeś(-aś) serwis internetowy jako właściciel firmy, Twoim celem jest przekształcenie użytkowników w klientów. W związku z tym bez ruchu Twojej organizacji nie może przetrwać. Nawet jeśli strona początkowo nie była planowana jako komercyjna, użycie skutecznej strategii promocji „podniesie” zasoby internetowe w wyszukiwarce i uczyni je popularnym. (więcej…)

Google Ads: jak zwiększyć sprzedaż i obniżyć koszty

    Od samego początku wiele kampanii reklamowych nie przynosi zysków właścicielom firm. Nawet duże organizacje nie są narażone na ryzyko utraty tysięcy dolarów w pierwszych miesiącach testowania Google Ads, zanim optymalizacja nie zacznie przynosić zysków. Przygotowaliśmy 5 zalet reklam Google dla rozwoju biznesu online, a także krótkie podsumowanie kryteriów dla właścicieli firm, które jasno pokazuje, kiedy zamawiać usługi optymalizacji reklam w reklamach Google. (więcej…)

Zaczynamy blog korporacyjny!

Jesteś początkującym specjalistą do spraw marketingu lub doświadczonym pracownikiem w branży digital? Nieustannie przeczesujesz sieć, usiłując odnaleźć w natłoku informacji wartościowe wskazówki? A może jesteś mistrzem SEO, content marketingu, SMM, targetowania lub copywritingu? Niezależnie od tego, czy te słowa są ci świetnie znane, czy dopiero odkrywasz ich znaczenie, nasz zespół “Clickmagic” przygotował dla ciebie coś specjalnego – nasz nowy, firmowy blog! (więcej…)